معرفی انواع هود

by هود in آگوست 15, 2019

معرفی انواع هود

امروزه یکی از ملزومات آشپزخانه ها، هود می باشد. به دلیل آپارتمانی شدن خانه ها و بسته بودن فضای خانه و همچنین آشپزخانه های باز، هود یکی از ملزومات هر آشپزخانه ای است.
این وسیله این وسیله با مکش انواع گازها و بوها هوای خانه را پاک و قابل استشمام نگه می دارد و از رسوب بر روی دیوارها و وسایل آشپزخانه نیز جلوگیری میکند. در ادامه شما را با انواع هود آشنا می کنیم.

همچنین بخوانید: معرفی انواع ماشین ظرفشویی + عکس

هود آشپزخانه دو نوع است

هود تصفیه کننده هوا

هود تصفیه کننده علاوه بر مکش بو، ذرات معلق در هوا را گرفته و هوای تصفیه شده را به فضای آشپزخانه برمی گرداند.

هود دارای خروجی هوا

هود دارای خروجی هوا فقط چربی و بوهای نامطبوع را از طریق یک کانال به بیرون می فرستد.

انواع هود آشپزخانه

هود زیر کابینتی

 
یک از قدیمی ترین انواع هود هود زیر کابینتی است که موتورآن حالت هواکش دارد و فیلتر آن از جنس پشم شیشه است ، این نوع هود صدای زیادی تولید می کندو به نسبت هود های جدید کیفیت و کارایی کمتری دارد.

معرفی انواع هود

معرفی انواع هود

هود جزیره ای

هود جزیره ای از لحاظ ظاهری، زیبا و فانتزی و در غالب مکعب ،استوانه و کره ای است و اندازه ی آن نسبت به سایر هودها کوچک تر است. صفحه مکش هود جزیره ای کوچک است اما قدرت مکش آن مانند سایر هودهاست. این نوع هود در مدل های کره ای, استوانه ای و مکعب ساخته میشود.  این نوع هود حالت دکوری و لوکس دارد و اکثرا صفحه مکش کوچکی دارند.

هود شومینه ای

هود شومینه ای بر روی دیوار نصب می شود. این هودها بلند ترو بزرگ ‌ترهستند و تمام ویژگی های هودهای زیر کابینتی را دارند. هود آشپزخانه شومینه ای در طرح های شیشه ،استیل ،شیشه و استیل موجود است.

هود دکوراتیو مورب

هود آشپزخانه مورب با زاویه ۴۵ درجه نسبت به صفحه گاز قرار می گیرد، با اینکه این هودها به خاطر زاویه ای که دارند  ممکن است کمی از بو را پخش کنند اما بسیاری از افراد به خاطر ظاهر زیبا و متفاوت با هودهای قدیمی این دسته را انتخاب می کنند. هود دکوراتیو مورب ظاهری شیک و متفاوت در مقایسه با هودهای قدیمی دارد.

هود مخفی یا توکار

هودمخفی یا توکار کاملا زیر کابینت قرار می گیرد و در واقع هیچ نمایی از هود در آشپزخانه وجود ندارد .مزیت این هود اینست که فضایی برای هود در آشپزخانه اشغال نمی شود.از نظر مکش و صدا و سایر ویژگی ها هود مخفی با هود فلت و هود مورب تفاوتی ندارد.

انواع برند هود

اگر به دنبال هود هستید مطمئنا در بازار با انواع برندها مواجه شدید. پیشنهاد ما به شما این است که حتما قبل از خرید هود تحقیق کنید . ما در ادامه این مطلب به معرفی برخی از برندهای تولیدکننده هود می پردازیم.

هود لامیرا
هود روبینا
هود الیکا
هود رابیتس
هود زیگما
هود کلایبرگ
هود کن

اگر شما نیز در تولید و فروش هود آشپزخانه فعالیت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه فعالیت شما را در این سایت اضافه کنیم

تماس با ما جهت اضافه شدن در سایت

همچنین اگر‌ در تخصص دیگری فعالیت دارید ما برای دیگر تخصصات و موضوعات هم سایت داریم که‌ میتوانیم شما را در دیگر سایت ها قرار دهیم با ما‌تماس بگیرید.

تماس با ما

Leave a Reply